Oferujemy wdrożenia systemów e-learningowych opartych o otwarte rozwiązania (Moodle). Posiadamy wieloletnie doświadczenie w instalacji, konfiguracji i zarządzaniu systemem, jak również w projektowaniu, prowadzeniu i ewaluacji kursów on-line. Zapraszamy do współpracy zarówno podmioty biznesowe, jak i edukacyjne. Nauka w formie e-learningu to efektywność i wygoda. Dla uczestnika kursu/szkolenia zapewnia elastyczność i stały dostęp do treści. Prowadzącym zapewnia natomiast ciągły podgląd aktywności użytkowników oraz ich postępów. Oferujemy instalację systemu, jego konfigurację, zaprojektowanie i uruchomienie kursów na podstawie materiałów dostarczonych przez klienta, szkolenia z obsługi systemu, a w razie potrzeby również późniejszą administrację i wsparcie.

Jeśli klient nie posiada własnego serwera, hostingu, lub ten, którym dysponuje nie spełnia wymogów niezbędnych do działania systemu e-learningowego, istnieje możliwość uruchomienia kursów e-learningowych na platformie firmowej Com-Learn.

Oferujemy również tworzenie stron internetowych opartych na otwartych rozwiązaniach zarządzania treścią. Wybór określonego systemu uzależniony jest od potrzeb oraz możliwości klienta.

Posiadamy również doświadczenie w instalacji i konfiguracji systemów umożliwiających prowadzenie zaawansowanych badań ankietowych on-line.

Uczelniom oraz Wydawnictwom proponujemy wdrożenie systemu Open Journal Systems, który jest standardem obsługi czasopism naukowych. Jego wykorzystanie zapewnia w pełni elektroniczny obieg dokumentów oraz jest zalecane i dobrze oceniane przez wiele baz danych indeksujących czasopisma naukowe.